O nas

Auto Waśniowscy

Jesteśmy firmą rodzinną z bogatą, ponad 20 letnią praktyką, istniejemy bowiem na rynku od 1992 roku. Od tamtego czasu w motoryzacji i na polskich drogach wiele się zmieniło. Z roku na rok w pojazdach wdrażane były nowe rozwiązania mające na celu podnosić komfort i bezpieczeństwo użytkowników samochodów. Zmieniła się technologia a my ewoluowaliśmy wraz z nią modernizując nasze warsztaty i dbając o szkolenia dla naszych pracowników.  Tysiące naprawionych samochodów i już ponad 20 letni staż powodują, że z dumą możemy zapewnić Państwa o niezawodności świadczonych przez nas usług i gwarancji satysfakcji.

auto waśniowscyNaszą ofertę dostosowaliśmy specjalnie dla Państwa. Jest ona w pełni kompletna i maksymalnie uproszczona dla Państwa wygody. W momencie kiedy już zdarzy się problematyczna sytuacja na drodze – samochód uległ awarii, uczestniczycie Państwo w wypadku – od tej chwili możecie na nas polegać!

Nasza pomoc drogowa przyjedzie po Państwa i samochód. Na miejscu w warsztacie dokonamy oględzin i wycenimy koszty naprawy tak, żebyście Państwo mogli z góry podjąć decyzję o wariantach i możliwościach wykonania naprawy.

Dodatkowo skorzystać można z usługi napraw powypadkowych bezgotówkowych, w której to wszelkie formalności związane z przywróceniem pojazdu do stanu używalności załatwiamy my bezpośrednio z ubezpieczycielem. Dzięki temu, że oględziny pojazdu przez pracownika ubezpieczalni odbędą się w naszym warsztacie, pod naszym nadzorem, mamy możliwość uzyskania najkorzystniejszych warunków wypłaty odszkodowania dla naszych klientów.

Gdy już poznają Państwo szczegóły związane z naprawą oraz czas jaki będzie niezbędny do przygotowania samochodu, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty wypożyczenia samochodu zastępczego na czas naprawy. W ten sposób przy niewielkich kosztach mogą mają Państwo wybrany samochód do własnej dyspozycji na czas naprawy bez limitu dni czy liczby kilometrów.

Ponadto w ofercie naszego warsztatu znajdują się:

Ponieważ nasza firma ma bardzo bogate tradycje rodzinne, naszym dzieciom jako przyszłym właścicielom warsztatu przekazujemy nie tylko nasze doświadczenie ale również dbamy o to by ciągle doskonaliły swój fach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu w Węgrzcach lub kontaktu telefonicznego

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.