Naprawa zderzaków

Naprawa zderzaków i elementów z tworzyw sztucznych w serwisie Auto Waśniowscy

Korzyści płynące z regeneracji uszkodzonych elementów z tworzyw sztucznych są oczywiste. Przede wszystkim jest to rozwiązanie dużo tańsze. Naprawa zderzaków w naszym warsztacie przeprowadzana jest z zastosowaniem dwóch podstawowych metod – poprzez spawanie lub klejenie. Dysponując profesjonalnym sprzętem lakierniczym i ponad 20 letnim doświadczeniem dajemy gwarancję, że Państwa zderzak po wykonaniu usługi będzie wyglądał jak fabryczny.

Jakie elementy naprawiamy?

Naprawa zderzaków to nie jedyna usługa jaką świadczymy w tym zakresie, ponieważ jesteśmy w stanie zespawać lub skleić dowolne elementy z tworzyw sztucznych, naprawiamy także częsci quadów, motocykli a nawet kosiarek. Naprawiamy pęknięcia, zarysowania i ubytki w zderzakach, osłonach, lampach samochodowych i reflektorach.

Tworzywa sztuczne spawane są poprzez dobór i zastosowanie odpowiedniej temperatury z materiałem spawalniczym, który stanowi spoiwo – dzięki temu praktycznie każdy spaw trwałością dorównuje oryginalnemu elementowi. W przypadku klejenia poszczególnych elementów, dobieramy odpowiednie kleje. W pierwszej kolejności materiał jest odpowiednio przygotowywany, musi zostać wyczyszczony, odtłuszczony i zagruntowany. Następnie uszkodzone lementy są klejone.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy ponad 20 lat doświadczenia. Pracujemy uczciwie i rzetelnie. W razie pytań lub wątpliwości również zawsze służymy pomocą. Zapraszamy do naszego warsztatu lub kontaktu z naszą firmą.

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.