Wulkanizacja i wymiana opon

Auto-Serwis A.K. Waśniowscy zaprasza na wymianę opon.

Nie czekaj aż zaczną się kolejki. Teraz właśnie jest idealna pora na zmianę opon na letnie więc nie czekaj i umów się już dziś!

Bez względu na to czy potrzebujesz zmienić opony na dostosowane do aktualnej pory roku, nie masz miejsca na ich przechowywanie czy po prostu złapałeś „kapcia”, nasz warsztat służy pomocą w każdej sytuacji. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami lub po prostu przyjedziesz do naszego warsztatu.

Zachęcamy państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu wulkanizacji. Oferujemy takie usługi jak: wulkanizacja-kraków

  • wymiana opon
  • komputerowe wyważanie kół
  • naprawy opon
  • przechowalnia opon/kół 

Niski profil opony nie stanowi problemu dla doświadczonych pracowników, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem. Wymianę opon wykonujemy na nowoczesnych maszynach, a do naprawy stosujemy sprawdzone materiały (kleje, łaty, odważniki).

Jako warsztat wulkanizacyjny zapraszamy na wymianę opon klientów z Krakowa i okolic, oraz wszystkich tych, którzy oczekują od serwisu samochodowego uczciwej, rzetelnej usługi w dobrej cenie.

Cennik usług wulkanizacyjnych dostępny będzie wkrótce – do tego czasu prosimy o kontakt telefoniczny lub wizytę w warsztacie.

Przechowanie opon kosztuje 80 zł brutto za cały okres przechowywania.

Istniejemy na rynku już ponad 20 lat, dlatego też w naszym zakładzie poza wulkanizacją, wykonujemy szereg innych usług związanych z serwisem opon i kół a także inne czynności serwisowe.

Bez kolejek i oczekiwania. Po prostu przyjedź do naszego warsztatu lub zadzwoń i umów wizytę. Zapraszamy 608 332 028 !

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.