Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń w karoserii bez lakierowania

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku mechaników samochodowych wprowadziliśmy w naszym warsztacie technologię usuwania wgnieceń w karoserii z zastosowaniem systemu PDR (Paintless Dent Removal). Stosowanie tej metody odbywa się poprzez usuwanie wgnieceń (np. po gradobiciu) bez konieczności stosowania zaawansowanych napraw blacharskich i lakierowania naprawionych elementów.

Największym atutem tego rozwiązania jest przede wszystkim zachowanie na karoserii samochodu oryginalnej powłoki lakierniczej oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Uszkodzenia wyrządzone poprzez gradobicie, spadające gałęzie, odłamki lodu czy inne czynniki, często w prosty sposób mogą zostać usunięte za pomocą systemu usuwania wgnieceń w karoserii – PDR.

Usuwanie wgnieceń – możliwości zastosowania PDR

Niestety nie każda wgniotka nadaje się do zastosowania tej metody, w sytuacji gdy w miejscu wgniecenia uszkodzeniu uległa także powłoka lakiernicza, nie ma możliwości zastosowania technologii PDR. Dlatego zachęcamy, aby każdorazowo przed wykonaniem usługi skontaktować się z nami w celu konsultacji. Najlepiej przyjechać bezpośrednio do naszego warsztatu. Ponadto w sytuacji kiedy uszkodzenia są bardzo rozległe lub głębokie, może okazać się, że usuwanie wgnieceń będzie zwyczajnie nieopłacalne i lepiej wymienić cały element karoserii, lub zastosować inną technikę naprawczą.

Posiadamy zarówno odpowiedni sprzęt, oraz wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu nie muszą mieć Państwo żadnych obaw, że usługa zostanie wykonana nieprawidłowo. Pomimo tego, że usuwanie wgnieceń w karoserii jest w Polsce techniką stosunkowo nową i dopiero zyskuje na popularności, nasz warsztat był jednym z pierwszych, który zaczął ją stosować. Na nasze usługi zawsze udzielamy gwarancji a nasz warsztat jest w pełni ubezpieczony na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

W razie konieczności oferujemy również profesjonalne usługi blacharsko – lakiernicze, więc zawsze zaproponujemy Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem 608 332 028 lub do odwiedzin naszego warsztatu.

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.