Lakiernik samochodowy

Lakiernik samochodowy w Serwisie Auto Waśniowscy

lakiernik samochodowy krakówOferujemy Państwu profesjonalne usługi lakiernicze dowolnych elementów jak i całych samochodów. W celu świadczenia usług lakiernika samochodowego serwis Auto Waśniowscy jest wyposażony we wszystko co potrzebne do odtworzenia powłoki lakierniczej w samochodach osobowych, dostawczych oraz w motocyklach. Począwszy od stanowisk przygotowawczych, aż do bezpyłowej kabiny lakierniczej.

Dzięki niesamowitej jakości naszej pracy i dbałości o szczegóły zdobyliśmy uznanie i zaufanie bardzo wielu klientów – w tym kierowców rajdowych. Na części naprawione oraz wymienione nakładane są różnego rodzaju zabezpieczenia antykorozyjne. Są to podkłady gumowe, epoksydowe, żywiczne oraz woski i płyny do profili zamkniętych lub trudno dostępnych. Współpracujemy z najlepszym dostawcą lakierów oraz środków lakierniczych w Krakowie.

W miarę możliwości wykonujemy także usługę wyciągania wgnieceń w karoserii systemem PDR – elementy karoserii dzięki tej metodzie nie wymagają malowania.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 608 332 028 oraz do wizyty w naszym serwisie. Przykładowe efekty usługi lakierowania samochodów prezentujemy poniżej:

Najlepszy lakiernik samochodowy w okolicach Krakowa

Lakiernik samochodowy pracujący w naszym warsztacie jest doskonale wyszkolony i ma bardzo duże doświadczenie. Starannie i rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia. Używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych lakierów i środków konserwujących, dbamy także o detale ponieważ zadowolenie klienta nie jest nam obojętne. W razie wątpliwości służymy pomocą i poradą, dlatego zachęcamy wszystkich Państwa do kontaktu z pracownikami naszego warsztatu.

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.