Blacharstwo samochodowe

Blacharstwo samochodowe to nasza specjalność

Nieskromnie możemy powiedzieć, że blacharstwo samochodowe i lakiernictwo samochodowe są naszą specjalnością. Podczas ponad 20 lat praktyki nasz warsztat został zaopatrzony we w pełni wyposażoną blacharnię, przygotowaną do wszelkiego rodzaju napraw samochodów osobowych jak i dostawczych. Dzięki ramie pomiarowo-naprawczej oraz innym urządzeniom jesteśmy w stanie naprawić niemalże każde uszkodzenie. Oczywiście nie bez znaczenia jest również wieloletnia praktyka, bowiem przez te wszystkie lata przez nasz warsztat przejechały setki, a może już nawet tysiące samochodów.

Blacharstwo samochodowe a system PDR

Pomimo upływu lat, ciągle szkoliliśmy siebie i naszych pracowników, żeby nadążyć za najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie motoryzacji, a szczególnie w kwestii usług blacharskich. Dlatego też w niektórych sytuacjach możemy zastosować naprawy karoserii poprzez usuwanie wgnieceń z zastosowaniem systemu PDR. Jest to opcja wprowadzona dla wygody i większego zadowolenia klientów, jeżeli to tylko możliwe wykonujemy naprawy blacharskie metodą PDR którą usuwamy wgniecenia na samochodzie bez konieczności lakierowania elementu.

Blacharz w warsztacie ma do dyspozycji:

  • pullery
  • spottery
  • płytę pomiarowo naprawczą
  • przecinarkę
  • ramę blacharską
  • wszystkie potrzebne narzędzia do usuwania wgnieceń

Ponieważ możemy śmiało powiedzieć, że blacharstwo samochodowe to nasz konik, z dumą możemy pochwalić się współpracą z zespołami, najlepszych Polskich kierowców samochodów rajdowych. Mamy konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim znamy się na robocie. Dlatego zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub pod numerem 608 332 028.

W razie konieczności dysponujemy własną lawetą a także oferujemy rozliczenia bezgotówkowe i samochód zastępczy. Jesteśmy przygotowani i profesjonalni!

W razie konieczności dysponujemy własną lawetą a także oferujemy rozliczenia bezgotówkowe i samochód zastępczy. Jesteśmy przygotowani i profesjonalni!

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.