Naprawa tłumików w serwisie Auto Waśniowscy

Wymiana i naprawa tłumików

naprawa tłumików kraków 03Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Naprawa tłumików obejmuje regenerację uszkodzonych elementów układu wydechowego lub wymiany całego tłumika. Układ wydechowy jako jeden z elementów pojazdu najbardziej narażonych na pracę w niekorzystnych warunkach bardzo często ulega przepaleniu, zwłaszcza w starszych samochodach. W związku z tym, w momencie kiedy tłumik ulegnie uszkodzeniu najlepiej jak najszybciej udać się do warsztatu mechanicznego. Jeżeli powstałe uszkodzenie jest niewielkie zawsze staramy się poddać tłumik regeneracji poprzez spawanie. Natomiast jeżeli ubytki są znaczne lub elementy tłumika poważnie przerdzewiałe, dokonujemy wymiany konkretnych sekcji tłumika. Poprawnie dobrany i zamontowany układ wydechowy przyczynia się do mniejszego zużycia paliwa, dlatego nie warto czekać z dokonaniem naprawy.

Naprawa tłumika czy wymiana układu wydechowego?

Jako profesjonalny warsztat mechaniczny oferujemy również pomoc w doborze i wymianie całych układów wydechowych. Zarówno tradycyjnych jak i sportowych. Przez 20 lat praktyki w mechanice pojazdowej podejmowaliśmy współpracę z klientami indywidualnymi, obsługiwaliśmy całe floty pojazdów w firmach a naprawy samochodów zlecali nam także kierowcy rajdowi. Mamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne, pozwalające na wykonywanie napraw szybko i solidnie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 608 332 028 lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Naprawa tłumików – koszty

naprawa-tłumików-kraków01Zalecamy każdorazowo dokonanie oględzin w naszym warsztacie ponieważ nie da się precyzyjnie wyznaczyć kosztów naprawy przez telefon. Tłumik może ulec uszkodzeniu w różnych miejscach, niemniej jednak gwarantujemy Państwu, że zawsze staramy się znaleźć najtańsze i jednocześnie pewne rozwiązanie. Nie naprawiamy tłumików, które się do tego nie nadają i w takiej sytuacji zawsze zaproponujemy dobór i wymianę tłumika w najlepszej cenie. Jeżeli regeneracja jest możliwa możemy wymienić poszczególne elementy tłumika, w innym wypadku zaproponujemy wymianę całego układu wydechowego lub większych jego części. Na życzenie klienta pomożemy również w doborze odpowiednich elementów.

Zapraszamy do naszego warsztatu!

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.