Prostowanie felg

Prostowanie felg samochodowych aluminiowych i stalowych

Jako profesjonalny warsztat zapewniający kompleksową obsługę z zakresu mechaniki samochodowej oferujemy Państwu również następujące usługi:

  • prostowanie felg
  • spawanie felg
  • lakierowanie felg
  • piaskowanie felg
  • oraz regenerację felg stalowych i aluminiowch

W przypadku obecnie coraz popularniejszych felg aluminiowych nie trudno o uszkodzenie, tak na prawdę wystarczy nieudana próba najazdu na wysoki krawężnik, żeby felga uległa deformacji. Felga, która nie jest prosta może powodować tzw. „bicie na kierownicy” i zmianę toru jazdy pojazdu (wtedy mamy ciągłe uczucie, że samochód ściągany jest na jedną stronę) co powoduje potworny dyskomfort i zwiększa niebezpieczeństwo wypadku drogowego. Dodatkowo krzywe felgi z pewnością będą powodowały szybsze zużycie a nawet awarię pozostałych elementów układu jezdnego. Jako profesjonalny serwis zawsze regenerujemy felgi tylko jeżeli się do tego nadają. Felgi, których spawanie i prostowanie mogłoby w dalszym ciągu zagrażać bezpieczeństwu jazdy zwyczajnie nie są przez nas przyjmowane do naprawy.

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, na którym pracują wyłącznie odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Świadczymy usługi prostowania, spawania i regeneracji felg samochodowych.

Ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie napraw samochodowych daje Państwu gwarancję rzetelnie wykonanych usług w naszym warsztacie. Dzięki temu prostowanie felg oaz inne czynności regeneracyjne wykonywane są sprawnie i bardzo rzetelnie. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem profesjonalnej usługi zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem – 608 332 028 oraz do wizyty w naszym warsztacie.

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.