Samochód zastępczy

Ponieważ dla nas najważniejszy jest komfort i zadowolenie klientów, przygotowaliśmy specjalną usługę wypożyczenia samochodu dla osób korzystających z naszego warsztatu. Jest to oferta specjalna – bardzo atrakcyjna cenowo. Do Państwa dyspozycji mamy przygotowanych zawsze kilka pojazdów, w zależności od Państwa preferencji. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody zastępcze:

Rozliczenia za samochód zastępczy prowadzone są w oparciu o liczbę dni w jakich użytkują Państwo wybrany samochód. Bazowa cena wynosi 55zł za dobę, ale w wielu przypadkach możemy obniżyć tą stawkę w zależności od takich czynników jak np. liczba dni wynajmu. Dodatkowo jeżeli wypadek został spowodowany z winy innego kierowcy, to koszty wynajmu samochodu pokryte zostaną z polisy OC sprawcy wypadku. Nie pobieramy żadnej kaucji za wypożyczane samochody.

Dzięki kompleksowej usłudze, nie muszą się już Państwo martwić, że zostaną Państwo bez samochodu na kilka dni. W razie jakiegokolwiek wydarzenia nasza pomoc drogowa odbierze Państwa z miejsca zdarzenia, następnie dokonamy oceny i kalkulacji powstałej szkody po czym spokojnie wrócicie Państwo do własnego domu ponieważ udostępnimy Państwu samochód zastępczy. Usługa kompleksowa możliwa jest również w ramach bezgotówkowych napraw powypadkowych. Wtedy to nie Państwo, ale ubezpieczyciel pokrywa koszty wynajmu pojazdu. My natomiast załatwiamy za Państwa wszelkie formalności.

Oczywiście firmy ubezpieczeniowe starają się za wszelką cenę za takie usługi nie płacić, pomimo tego że mają taki obowiązek prawny. Często klient nie jest nawet informowany o takiej możliwości. My wiemy jednak i doradzimy Państwu jak skutecznie egzekwować obowiązki ubezpieczyciela wynikające z zawartej umowy.

Usługę samochód zastępczy na czas naprawy realizujemy w na terenie Krakowa i okolic, podstawiając auto na miejsce wypadku, lub z możliwością transportu lawetą do naszego warsztatu a następnie wynajęciem samochodu na miejscu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – 602 177 098 !

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.