Spawanie plastików

Spawanie plastików w serwisie Auto Waśniowscy

spawanie plastików krakówSpawanie plastików to jedna z dziedzin, w których osiągnęliśmy bardzo wysoki stopień specjalizacji. Dzięki temu naprawiamy uszkodzone lampy, zderzaki, owiewki oraz dowolne elementy wykonane z różnego rodzaju tworzyw sztucznych takich jak plastik, żywice czy laminaty.

W naszej ofercie znajdują się także inne usługi związane z regeneracją czy naprawą elementów pojazdów w tym usługi lakiernicze. Dzięki temu jesteśmy w stanie przywrócić oryginalny wygląd i funkcjonalność wszelkim elementom wykonanym z plastiku oraz tworzyw sztucznych. Do najczęstszych tego typu zleceń, które wykonujemy należy spawanie zderzaków, które jako elementy plastikowe z jednej strony są obecnie bardzo lekkie, z drugiej jednak najczęściej narażone są na uszkodzenia przy nawet drobnych stłuczkach.

Przykładową naprawą z zakresu spawania plastików prezentujemy poniżej:

Kiedy spawanie plastików nie jest koniecznością

spawanie plastików kraków 01Jeżeli uszkodzenia elementów plastikowych są powierzchowne czasami wystarczy sklejenie popękanych plastików, w sytuacji poważniejszych pęknięć wymagane może być zespawanie pękniętych elementów. Nasz warsztat Auto-Waśniowscy jest w pełni przygotowany do likwidowania tego typu szkód. Dysponujemy odpowiednim do tego typu napraw sprzętem i mamy bardzo duże doświadczenie w spawaniu elementów karoserii zrobionych z plastiku. Dobierzemy odpowiedni rodzaj spoiwa, dokładnie zespawamy uszkodzenia i na życzenie klienta, dodatkowo polakierujemy naprawiany element.

Usługa spawanie plastików skierowana jest do osób z Krakowa i okolic. Poziom jaki utrzymujemy powoduje, że zdobyliśmy już zaufanie wielu osób, w tym kierowców rajdowych. Zapraszamy – 608 332 028

Na wykonane w naszym warsztacie naprawy udzielamy gwarancji.

Ponadto prowadzimy naprawy różnych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

Przykładowe efekty prac prezentujemy poniżej.

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.