Naprawy bezgotówkowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oraz dla jeszcze większej Państwa wygody oferujemy usługę naprawy bezgotówkowe powypadkowe.

naprawy bezgotówkoweUsługa taka daje możliwość szybkiej i bezgotówkowej naprawy samochodów poszkodowanych w wypadkach i drobnych stłuczkach. Umożliwiamy dokonanie oględziny pojazdu poszkodowanego w wypadku przez pracowników firm ubezpieczeniowych w naszym warsztacie, które połączone są z naszą konsultacją, przez co uzyskujemy możliwie jak najlepsze warunki wypłaty odszkodowania dla naszych klientów.

Naprawy bezgotówkowe – co zawiera usługa?

Usługa powypadkowe naprawy bezgotówkowe jest kompleksowa. Oznacza to, że w momencie wypadku zapewniamy pomoc drogową i holowanie pojazdu do naszego warsztatu. Do nas należy również kontakt i załatwienie wszystkich formalności z firmą ubezpieczeniową, której zgłaszamy szkodę. Następnie po dokonaniu oględzin sporządzamy pełną dokumentację, niezbędną do całkowitej likwidacji szkody.

Jesteśmy w stanie naprawić większość nawet bardzo poważnych uszkodzeń. W swoich warsztatach stosujemy najnowsze technologie i rozwiązania. Dlatego przywrócenie pojazdu do stanu sprzed kolizji nie stanowi problemu.

W razie potrzeby udostępniamy naszym klientom samochód zastępczy na czas naprawy uszkodzonego pojazdu. Koszt wypożyczenia samochodu można pokryć z własnej kieszeni lub rozliczyć również w ramach ubezpieczenia.

Współpracujemy z ubezpieczycielami:

Firmy ubezpieczeniowe 01

Firmy ubezpieczeniowe 02

logo pzu

Zadzwoń! Przyjedziemy, doradzimy, pomożemy – 602 177 098.

© 2023 Auto Waśniowscy. All Rights Reserved.